Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Читайте у свіжому номері «Вісника» № 30-31/2019:
2019-08-19

- Які зміни внесено Мінфіном до форми звіту про контрольовані операції та Порядку його заповнення. За якою формою звітувати за 2018 рік.

- Як визначаються контрольовані операції. Що робити, якщо виявлено помилки, допущені у раніше поданому звіті.

- Детально про оновлені критерії ризиковості: за яких обставин платника ПДВ вважатимуть ризиковим. Які операції матимуть статус ризикових. Яким критеріям має відповідати платник, аби його податкова історія була позитивною.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, ТЦУ, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, спрощеної системи оподаткування, податку на нерухомість.

- Чи змінився порядок обліку у зв’язку із втратою чинності Інструкції з бухоліку ПДВ.

- Відповіді на актуальні запитання з «гарячої лінії» щодо валютного регулювання.

- Чи звільняється від оподаткування нерухомість, яка належить ФОП та використовується нею для виробництва промислових товарів.

- За яких умов фізична особа — підприємець при отриманні доходу від юридичних осіб не сплачуватиме податки двічі.

- При реалізації яких товарів без РРО не обійтися. Коли продавці товарів/послуг через мережу Інтернет мають застосовувати РРО, а коли — ні.

- Що може бути внеском до статутного капіталу ТОВ. Які внески не є об’єктом оподаткування ПДВ. Які податкові наслідки виникають у разі повернення внеску одному із учасників у зв’язку з його виходом із складу засновників.

- Що свідчить про нереальність здійснення господарських операцій. Чи можуть наявні первинні документи бути достатнім аргументом для підтвердження факту здійснення відповідної операції.

- Які документи необхідно надати для отримання преференцій, передбачених угодами про вільну торгівлю при імпорті товарів, що ввозяться в розібраному чи незібраному стані.

- Черговий огляд судової практики Верховного Суду у податкових спорах.

- Як у Звіті з ЄСВ відобразити лікарняні.

- Відповіді на актуальні запитання фізичних осіб щодо сплати майнових податків.

- Чи обов’язково нотаріально посвідчувати договори оренди транспортного засобу, якщо орендар — фермерське господарство, а орендодавець — фізична особа.

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5718

 

Коментувати в соцмережах: