Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Рахунки зі сплати податків для платників, які перебувають на обліку в Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби України

Реквізити рахунків для сплати податків і зборів до державного бюджету  платниками податків, які перебувають на обліку в ОФІСІ ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДПС  (Рахунки діють з 01.10.2019) 

Реквізити рахунків для сплати податків і зборів до місцевих бюджетів  платниками податків, які перебувають на обліку в ОФІСІ ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДПС (Рахунки діють з 01.10.2019) 

Реквізити рахунків (м. Київ) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)

Реквізити рахунків по сплаті Єдиного соціального внеску з 02.05.2019 року

Реквізити рахунків Офісу (м.Київ) для сплати податків і зборів до бюджетів у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019)

Реквізити рахунків для сплати у 2019 році  Екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення

Рахунки Офісу у розрізі областей для сплати податку на прибуток (рахунки діють з 02.07.2018)Львівське управління. Реквізити рахунків для сплати у 2019 році  Екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення

Реквізити рахунків (м. Львів) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)

Харківське управління. Реквізити рахунків для сплати платежів до бюджету у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019)

Реквізити рахунків (м. Харків) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)

Одеське управління. Реквізити рахунків для сплати платежів до бюджету у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019),  а також для сплати Плати за ліцензії (м.Одеса)

Дніпропетровське управління. Реквізити рахунків для сплати податків і зборів до бюджетів у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019)

Реквізити рахунків (м. Діпро) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)


Коментувати в соцмережах: