Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У львівському Будинку вчених урочисто нагороджували переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2017»
09.10.2018

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося грандіозне свято. У львівському Будинку вчених урочисто нагороджували переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2017» регіонального рівня. Серед тріумфаторів конкурсу чотири великих платників податків, які обслуговуються у Львівському управлінні Офісу великих платників податків ДФС. Переможці набрали максимальну кількість балів за показниками: співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць та участь підприємств у реалізації соціальних програм і проектів.

Захід пройшов за участі керівництва ЛОДА, Територіального відділення АППУ у Львівській області, представників Офісу великих платників та ГУ ДФС У Львівській області. 

Почесні відзнаки та дипломи вручили сумлінним платникам: ПП «Нордік» - у галузі будівництва та девелопменту; ТзОВ «Мебель-Сервіс» -  у галузі машинобудування; у сфері торгівлі – ТзОВ «ТВК «Львівхолод»;  у сфері фінансової та страхової діяльності – ПАТ «Кредобанк».

Вітаючи платників начальник Львівського управління Офісу Нонна Багмет зазначила, що «Цьогорічні переможці – це ті, хто вже сьогодні працюють чесно, прозоро та забезпечують 60 % надходжень до Державного бюджету України.. Я переконана, що сплачувати податки в повному обсязі та вести прозорий бізнес має стати невід'ємним правилом життя для всіх громадян нашої країни. Шановні керівники підприємств, дозвольте висловити щиру подяку за вашу повсякденну сумлінну працю, відповідальність, державницьку позицію, а також консолідацію роботи трудових колективів, кінцевий результат якої – конкретний внесок до бюджетів усіх рівнів».

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017» відбудеться 30 листопада у м. Києві.

Офіс великих платників податків ДФС від Львівщини представлятимуть ПП «НОРДІК» та ПАТ «Кредобанк».

Коментувати в соцмережах: