Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У Львівському управлінні пройшли урочистості з нагоди святкування Дня захисника України
12.10.2018

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці колектив  Львівського управління Офісу ВПП ДФС відзначав День захисника України.

14 жовтня є особливим днем для українців, оскільки історично пов’язаний із захистом рідної землі. Цього дня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна вважається покровителькою українських воїнів, День Українського козацтва та річниця створення Української повстанської армії.

 Починаючи з 2014 року, 14 жовтня набуло ще одного значення – українці святкують День захисника Вітчизни. Для Української нації свято захисників України об’єднало вшанування нескорених воїнів України минулого, сьогодення та майбутнього.

В ході урочистостей начальник Львівського управління Нонна Багмет відзначила дипломами та сердечно привітала  чоловічу половину колективу.

«Прийміть наші щирі поздоровлення і побажання з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. Нехай ваша сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких та рідних. Родинного щастя вам, сімейного затишку, козацького здоров’я, наснаги та невичерпної енергії в служінні державі» - наголосила Нонна Тарасівна.

З нагоди святкування Дня захисника до урочистостей запросили Народний художній колектив дитячого танцю «Галичанки». Дитячі запальні танці створювали піднесений настрій впродовж усього заходу та подарували глядачам незабутні враження від концерту, позитивні емоції та усмішки на обличчях.

Коментувати в соцмережах: