Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
В Харківській міській раді вирішували проблемні питання адміністрування плати за землю
14.01.2019

У Харківському управлінні Офісу великих платників податків ДФС особлива увага приділяється питанням щодо адміністрування місцевих податків і зборів, зокрема плати за землю.

В Харківській міській раді відбулась зустріч заступника начальника Харківського управління Офісу ВПП ДФС Валерія Любічева та начальника відділу податкового супроводження підприємств машинобудування Світлани Красної з директором Департаменту земельних відносин Андрієм Козловим.

Під час заходу обговорювались проблемні питання, які виникають в процесі адміністрування плати за землю та шляхи їх вирішення, а також рівень сплати за землю.

За даними представників контролюючого органу, протягом 2018 року великими підприємствами регіону було сплачено 288 млн. грн. земельного податку, що становить 17 відсотків у загальному обсягу платежів до місцевого бюджету.

У зв’язку з надходженням останнім часом значної кількості уточнюючих розрахунків з податку на землю та орендній платі, для з’ясування всіх обставин Харківське управління Офісу ВПП звернулось до Харківської міської ради з питанням щодо вжиття спільних заходів для  забезпечення контролю за повнотою нарахування плати за землю.

Таким чином в результаті зустрічі було досягнуто згоду з обміну інформацією щодо укладання нових договорів оренди, а також щодо розірвання існуючих договорів, яку Харківська міська рада в подальшому буде надавати щомісячно.

Коментувати в соцмережах: