Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Що цікавило платників, переведених на обслуговування до Харківського управління Офісу ВПП, під час «гарячої лінії»
15.01.2019

У Харківському управлінні Офісу відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу податкового супроводження підприємств машинобудування Світланою Красною, під час якого були надані відповіді на запитання, що виникають у підприємств в зв’язку з переведенням їх на обслуговування до Харківського управління Офісу ВПП ДФС з початку 2019 року.

У зв’язку з переведенням підприємства на податковий облік до Харківського управління Офісу ВПП ДФС які відбулись зміни щодо порядку подання звітності? 

Ваше підприємство включено до реєстру великих платників податків на 2019 рік. Тож з початку поточного року воно за основним місцем обліку обслуговуються в Офісі великих платників податків ДФС.

Таким чином, податкову звітність Вашим підприємством подається до Офісу ВПП (код контролюючого органу «2810»).

 При цьому, звітність по місцевих податках та зборах подається до контролюючого органу за територіальним положенням, де платник перебуває за неосновним місцем обліку (має стан 17).У такому разі звітність надається до Харківського управління Офісу ВПП (код контролюючого органу «2809»).

До якого відділу Харківського управління можна звертатися із запитаннями, які  виникають під час складання звітності та сплати податків до державного та місцевого бюджетів?

За кожним платником, який знаходиться на обслуговуванні в Офісі великих платників податків ДФС, у тому числі в Харківському управлінні, закріплено свого індивідуального податкового консультанта - координатора, який постійно на зв’язку.

Ваш координатор здійснює адміністрування всіх податків, забезпечує взаємодію між платником та іншими структурними підрозділами.  Контакти свого координатора Ви можете знайти за посиланням http://officevp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/283065.html.

В наслідок переведення підприємства на обслуговування до Харківського управління Офісу ВПП ДФС, чи необхідно міняти свідоцтво платника податку на додану вартість?

Свідоцтво платника ПДВ оновлювати не треба, оскільки воно залишається діючим.

На які рахунки сплачується єдиний соціальний внесок?

Рахунки для сплати ЄСВ в 2019 році відкриті на рівні ГУ ДКСУ у м. Києві для платників податків, які перебувають за основним місцем обліку в Офісі великих платників податків (код 2810). На сайті Офісу Великих платників ДФС http://officevp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ можна ознайомитись з реквізитами цих рахунків. 

Чи необхідно подавати нову заяву щодо електронного документообігу? 

Ні, нову заяву про приєднання до Договору про визнання електронних документів до контролюючого органу подавати не треба.

 

Коментувати в соцмережах: