Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Великі компанії Півдня сплатили більше 1,5 млрд грн податку на прибуток до держбюджету
02.09.2019

Останній день сплати податку на прибуток за ІІ квартал 2019 року минув. Отже, підбиваючи підсумки кампанії декларування за вісім місяців поточного року великі підприємства південного регіону перерахували до державного бюджету більше 1560,0 млн. грн податку на прибуток. Цьогорічні відрахування податку на прибуток підприємств за ІІ квартал зросли більше ніж на 192,0 млн грн, або майже на 161,0  % у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.  Про це повідомили в Одеському управлінні Офісу великих платників податків.

Як зазначила начальник управління Вікторія Талпа, тільки у серпні від великих компаній Півдня надійшло 506,8 млн. грн податку на прибуток підприємств, що свідчить про рівномірну сплату платежів з податку на прибуток.

Не зважаючи на сезонне зменшення обсягів операцій, нарахування від великих платників податків Одеського управління Офісу ВПП витримані на рівні І кварталу 2019 року. Досягнення таких показників, на думку очільника відомства, - це результат відкритих і партнерських відносин з бізнесом, високого рівня обслуговування великих платників податків та підвищення податкової культури населення.

Крім того, начальник Одеського управління Офісу великих платників податків Вікторія Талпа підкреслила, що очікуються значні надходження й у другому півріччі .

Коментувати в соцмережах: