Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Податкова міліція Офісу відзвітувала перед ЗМІ про результати 9 місяців
09.10.2018

09 жовтня в Офісі великих платників податків пройшла  прес-конференція першого заступника начальника Офісу великих платників податків, полковника  податкової міліції Олександра Собчука за темою: «Результати роботи податкової міліції  Офісу великих платників податків ДФС за січень-вересень 2018 року».

Олександр Собчук розповів про результати роботи податкової міліції Офісу за 9 місяців поточного року, а також відповів на чисельні запитання журналістів. На захід акредитувались журналісти цілої низки популярних видань: «Українські новини», «Деловая Столица», «Апостроф» та інші.

Представників ЗМІ, зокрема, цікавила участь податкової міліції у кампанії, спрямованій на виявлення учасників тіньового ринку праці та тих, хто видає зарплати у конвертах. Нагадаємо, вона розпочалася минулої п ятниці і в ній беруть участь ДФС України, Пенсійний фонд, Нацполіція та Служба з питань праці.

Проговорили також  про  події на Одеський митниці. У тому числі, журналісти запитували про хід «Справи про 37 вагонів» (про викриття злочинної схеми під час імпорту товарно-матеріальних цінностей на Одеській митниці, що була організована колишнім співробітником фіскальних органів), хід та деталі операції «Акциз-2018», в результаті якої було виявлено 14 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів та розпочато 5 кримінальних проваджень. Цікавились журналісти й найбільш резонансними справами. Прозвучали запитання й щодо результатів роботи податкової міліції у напрямку боротьби з незаконними оборудками зі сплати ПДВ.

«Економічний ефект від роботи всієї податкової міліції України протягом 9 місяців поточного року склав 10,1 млрд грн. Значна частина цього економічного ефекту, а саме 40 відсотків або 4,1 млрд грн, це результати роботи підрозділів податкової міліції Офісу великих платників, тобто це та користь, яка була фактично принесена державі»,-- повідомив Олександр Собчук.

Він навів статистику: протягом  9 місяців поточного року відшкодовані збитки у кримінальних провадженнях (які направлено до суду)  у сумі 681,7 млн грн, що майже в 3 рази (на 290 відсотків)  більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виявлені легалізовані доходи у сумі 536,2 млн грн. Упереджене незаконне відшкодування ПДВ з бюджету у сумі 522,1 млн грн. Вилучені з незаконного обігу підакцизні товари на суму 441 млн грн. Додатково сплачені митні платежі у сумі 165,4 млн грн.

Також, в ході досудового розслідування кримінальних проваджень були заарештовані майно, товарно-матеріальні цінності та грошові кошти на суму майже 1,2 млрд грн. Після рішення суду гроші надійдуть до бюджету.

«Високий ефект роботи податкової міліції Офісу досягнуто завдяки злагодженості та узгодженості в діяльності оперативних та слідчих підрозділів, а також взаємодії з підрозділами аудиту та митницями»,- підкреслив перший заступник начальника Офісу великих платників податків, полковник податкової міліції Олександр Собчук.

Коментувати в соцмережах: