Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У Офісі великих платників привітали співробітників з Днем захисника України
12.10.2018

Сьогодні в Офісі зранку збуджено-урочиста атмосфера: чарівні жінки й дівчата вітають своїх колег-чоловіків з величним святом.

Це свято, що має багаті козацькі традиції, з давніх давен є символом земного й небесного захисту й Божого благословення. Це свято сильних, мужніх і сміливих чоловіків, якими завжди пишалась й пишається Україна. Саме вони найнадійніша частина нашого суспільства. Вони беруться за будь-яку найвідповідальнішу, найнебезпечнішу й найважчу роботу й попри все виконують її сумлінно й чітко. Такі хлопці – гордість кожного колективу. Звісно, є вони і в нашому Офісі.

Завжди стримані й суворі чоловіки співробітники Офісу сьогодні всі усміхнені й задоволені: вони почули на свою адресу багато теплих слів, отримали подарунки та сюрпризи, почастували справжніми козацькими стравами: борщем з пампушками, кулішем та супом з галушками, які дівчата готували власноруч спеціально до свята.

«Вітаємо вас, наші любі, міцного здоров’я вам, успіхів і надійного тилу! Ви – наша гордість і честь!»,- теплими словами привітало колег керівництво Офісу.

Коментувати в соцмережах: