Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Відповідь на критику
19.01.2015

Джерело: 

http://kstati.dp.ua/content/indusy-kupili-nalogovikov

С таким предположением выступил народный депутат из Днепродзержинска Виталий Куприй, комментируя ситуацию вокруг ПАО «Арселор Митал Кривой Рог» (бывшая «Криворожсталь»).

«Що ж це відбувається, друзі? В той час, коли нам уряд розповідає, що не має коштів на соціальні проекти та вводяться нові місцеві податки, певні чиновники-податківці за рахунок корупційних дій нахабно намагаються пограбувати український народ.

Після перевірки господарської діяльності ПАТ «АрселлорМітал Кривий Ріг»(колишня "Криворіжсталь") податкова нарахувала близько 1,5 млрд. грн.! податків, які повинні бути сплачені до бюджету. Не оцінюючи законність дій податковців при нарахуванні хочу повідомити про наступне.

Підприємство оскаржило в суді вимогу податкової та виграло першу та апеляційну інстанції. Податкова подає до Вищого адмінсуду касацію і справа призначається до розгляду. Але потім один працівник податкової з невідомих причин відмовдляється від півторамільярдної скарги. Наступного дня його керівник пише до суду що це було помилково. Але ще через декілька днів керівник керівника знову відмовляється від стягнення до бюджету так необхідних державі грошей.

Питання: скільки ж треба заплатити хабара Голові державної фіскальної служби, щоб з такою легкістю маніпулювати мільярдами та грати в суді в піддавки? Вважаю це замахом на злочин і вимагаю у Генерального прокурора та Прем'єр-міністра рішучих дій по зупиненню корупції в податковій та забезпечення об'єктивного розгляду вищезазначеної справи у Вищому адмінсуді», - пишет Куприй в социальных сетях. 

Позиція МГУ ДФС - Центрального офісу з ОВП:

 

Стосовно повідомлення у пресі щодо судового супроводження справи ПАТ «АрселлорМітал Кривий Ріг».

 

Процесуальне представництво здійснюється в порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Право на оскарження судових рішень передбачено Конституцією України та належить до основних засад судочинства в Україні. Підставами касаційного оскарження є порушення судом норм матеріального чи процесуального права.

 

         На ухвалу суду апеляційної інстанції, проголошену 07.11.2013р., з урахуванням 20-денного процесуального терміну направлено касаційну скаргу  до ВАСУ 27.11.2013р.

 

Повний текст ухвали з мотивацією судового органу до СДПІ по роботі з ВПП у м. Дніпропетровську надійшов 07.02.2014р. За результатами аналізу судових рішень, позиції ВАСУ, ВСУ в спорах з тотожною фабулою, СДПІ по роботі з ВПП у м. Дніпропетровську встановила відсутність судових перспектив за критеріями, визначеними Порядком, затвердженим Міндоходів.

 

         З огляду на сталу судову практику по відповідній категорії справ Міністерством доходів і зборів України підтверджено, що продовження судового розгляду не призведе до позитивного рішення на користь Держави.

 

Кодексом адміністративного судочинства України передбачено процесуальний  порядок подання клопотання про відкликання касаційної скарги. Відповідне клопотання перебуває на розгляді в ВАСУ, супроводження справи Центральним офісом триває.


Коментувати в соцмережах: