Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Відповідь на критику
29.05.2015

Джерело:

http://www.epravda.com.ua/news/2015/05/29/544514/

 

Державна фіскальна служба звернулася до керівника "Нафтогазу" Андрія Коболєва з проханням звільнити керівника "Укрнафти" Пітера Ванхеке через відмову сплачувати податки компанії.

Відповідний лист є у розпорядженні "Української правди".

"Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників повторно звертається до Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", до сфери управління якої належить ПАТ "Укрнафта" … з поданням про розірвання трудового договору (контракту) з керівником зазначеного підприємства", – йдеться у документі.

Згідно з листом, станом на 28 травня податковий борг, який виник у зв'язку з несплатою підприємством самостійно задекларованих грошових зобов'язань у сумі 5 млрд 110 млн гривень, однак керівництво "Укрнафти" перешкоджає діям податківців і продовжує накопичувати борг.

У листі нагадали, що розірвання контракту за таких умов передбачене Трудовим кодексом.

Як відомо, у четвер джерела "Української правди" у Державній фіскальній службі повідомили, що рентний борг "Укрнафти" досягнув 5,5 млрд гривень. Таку ж цифру назвав заступник голови

"Нафтогазу" Андрій Пасішник.

 "Укрнафта" наразі контролюється менеджментом олігарха Ігоря Коломойського.

 

Позиція МГУ ДФС - Центрального офісу з ОВП:

 На податковому обліку в Міжрегіональному головному управлінні ДФС – Центральному офісу з обслуговування великих платників (далі – Центральний офіс) перебуває платник податків ПАТ «Укрнафта» (код ЄДРПОУ 00135390) по якому станом на 28.05.2015 обліковується податковий борг у сумі 5 110 млн. грн.

Відповідно до п. 96.4 ст. 96 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI, виникнення у державного або комунального підприємства податкового боргу є підставою для розірвання трудового договору (контракту) з керівником такого підприємства.

Враховуючи вищевикладене, Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників повторно звернувся до Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», до сфери управління якої належить ПАТ «Укрнафта» (код ЄДРПОУ 00135390), з поданням про розірвання трудового договору (контракту) з керівником зазначеного підприємства.


Коментувати в соцмережах: