Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
До уваги великих платників податків, включених до Реєстру ВПП на 2019 рік!

Офіс великих платників – як єдиний в Україні спеціалізований контролюючий орган, що здійснює супроводження великих платників податків, з кадровим потенціалом та фахівцями, обізнаними з усіма тонкощами адміністрування великих підприємств, звертає увагу на те, що добігає завершення встановлений законодавством термін подання заяви за ф.№1-ОПП!

Нагадуємо, що великі платники, які обслуговуються в контролюючих органах за місцем реєстрації та включені до Реєстру ВПП на наступний рік, зобов’язані до 15 листопада поточного року подати заяву про взяття на облік до Офісу або його територіального управління за ф. №1-ОПП (норма розділу ІІІ Порядку формування Реєстру великих платників податків, затвердженого наказом Мінфіну 21.10.2015 № 911).

На цей час до Офісу та його територіальних управлінь надійшла лише третина усіх заяв.

Щодо тих великих платників, які всупереч встановленим законодавством вимогам не подадуть заяву про взяття на облік за ф.1-ОПП, Державною фіскальною службою України будуть винесені рішення про зміну основного місця обліку.

Тож, просимо усіх великих платників виконати свій обов’язок, встановлений Податковим кодексом України та своєчасно подати заяви про взяття на облік до Офісу великих платників.

Детальна інструкція по заповненню ф-1ОПП пропонуємо переглянути у відеоролику.

Коментувати в соцмережах: